Turci nabízejí při přestupech v Istanbulu zdarma prohlídku městem. Na výběr je dopolední, celodenní nebo odpolední program. .

Turkish airlines

Založil ve fóru Letecké společnosti

Z KTW 4.3. 19:00 do IST, přestup 2h55m, odlet 2:15 - CAN 13:20

Z CAN 17.3. 14:45 - IST 10:45, přestup 7h10m, odlet 17:55 - KTW 18:10

Při zadání 1 cestujícího - 691 euro (x 2 = 1 382 za 2 os)

Při zdání 2 cestujících - 1 507 euro

0 Citovat

To tam je jasně vidět, že ten odchozí let je jen 1 místo v třídě T, proto to dává 2 lidi v dražší Q.

0 Citovat

Hmmm. Tak já to tam nevidím :-(

0 Citovat

JanaV _1 napsal(a):

Pavle, souhlasím, já jsem si taky myslela, že je to tak, jak píšete, ale není to 100%, vážně se mi už několikrát stalo, že při více lidech byla jiná cena. A nebylo to vyprodáním tarifu, protože jsem koupila třeba ty 3 letenky za dobrou cenu, 4 za tu cenu nešly, takže jsem čekala, že když budu kupovat tu čtvrtou, tak bude dražší (že prostě už měli v daném tarifu jen 3 kusy), ale ne, tu čtvrtou jsem taky koupila levně ve stejném tarifu, takže proč mi to čtyři dohromady nabízelo dráž je mi záhadou.

Teď se mi to mimochodem stalo znovu. Potřebovala jsem 3 letenky. Jedna nebo dvě dobrá cena, tři vyšší. Samostatně 2+1 opět levné. Takže věřím, že to Romanovi takhle "blbne".

Věřte mi .. je to opravdu tarifem a omezením :)

0 Citovat

Roman _14 napsal(a):

Hmmm. Tak já to tam nevidím :-(

 

Jsem ted na webu turkish airline, rezervuji tu vaši kombinaci (vždy tu nejlevnější variantu)

Pro 1. cestujícího mi to udává cenu 719 € 

Pro 2 cestující mi to udává cenu 1439 €

Nejpravděpodobnější varianta je ta, že opravdu na některém letu byla v některé bookovací třídě volná jen jedna sedačka, a tu ted uz mezitím někdo obsadil.

 

(jen se teda pro jistotu zeptam … kupujete to primo na webu turka, a nikoli na nejakem radoby “levne letenky” serveru?)

0 Citovat

@Roman_14  Zkus to udělat v Google flights a odtud odkazem na TK, pak to dává cenu za oba 1439,- EUR. 


tk.jpg

0 Citovat

Díky Cali! Máš pravdu. A ještě to nabízí asi o 1000 Kč levnější přes booking + cashback 4% na plnou peněženku. Nikdy jsem přes booking.com letenky nerezervoval. Má někdo zkušenost? Není problém s prostředníkem, jako u kiwi a podobných podvodníků?

0 Citovat

No maji spatne recenze na podporu, bude to to stejny, jako ti dalsi podvodnici.

0 Citovat

Nebrat. Nikdy. vzdy jen primo aerolinka.

0 Citovat

Roman _14 napsal(a):

Díky Cali! Máš pravdu. A ještě to nabízí asi o 1000 Kč levnější přes booking + cashback 4% na plnou peněženku. Nikdy jsem přes booking.com letenky nerezervoval. Má někdo zkušenost? Není problém s prostředníkem, jako u kiwi a podobných podvodníků?

 

Pre booking lety predáva myslím gotogate

0 Citovat

Tak je to jejich firma... Booking Holdings koupil celou eTraveli Group, tedy jedna stáj. Ale měli nějaký problém s CMA, aby to posvětil, tedy nevím, jak to dopadlo. 

0 Citovat

Ako to dopadlo s tou novou linkou z Katovic do Istanbulu? Co som nasiel info tak sa malo lietat od marca 2023, no teraz pozeram lety, a na marec, april a maj mi nenachadza ziadne priame lety medzi Katovicami a Istanbulom... ani priamo na stranke Turkish ani v ziadnych vyhladavacoch... nakoniec to zrusili/posunuli?

0 Citovat

Zatím jsou v systémech od 1.7

0 Citovat

No to ano, ale znami ma rezervaciu na april, ta sa na stranke Turkish tvari ako potvrdena, ze by to malo letiet... ani ziadne info o ruseni neprislo... tak tomu trocha nerozumiem...

0 Citovat

Tak uz prisiel email, ze lety z Katowic su aspon na teraz zrusene... Ake mate skusenosti s rebookovanim u Turkish v takomto pripade? Kedze z Katowic nelietaju, bude to mozne zmenit napriklad na Vieden?

0 Citovat

Tak to by mě taky zajímalo, mám letenky sice až na říjen, ale i tak. Myslíte, že v říjnu už budou ty Katowice fungovat?

0 Citovat

Umějí udělat i open jaw. Najděte si tabulku pro award let a jede se podle toho rozdělení. Polsko by mělo být myslím ve stejném regionu jako Česko i Rakousko. Díky tomuto se ale dá hýbat i s destinací příletu. Zajímavé jsou změny v regionu far east 😂 Jen si dejte pozor na to, kolik vám zůstane odbavené batožiny. Mají v tom pěkný binec.

0 Citovat

Jak jsem psal vejš, na cervenec a dal zatim v rezervacnich systemech katowice jsou.

0 Citovat

Ano ja riesim odlet na April, a tam je to zrusene.... ale aj na tie dalsie teminy maju v predeji len Business Class, na ekonomy predaj zatial zastavili... 

0 Citovat

janicek napsal(a):

Tak uz prisiel email, ze lety z Katowic su aspon na teraz zrusene... Ake mate skusenosti s rebookovanim u Turkish v takomto pripade? Kedze z Katowic nelietaju, bude to mozne zmenit napriklad na Vieden?

To bylo na damu jmenem “Jana” :)

 

Kupovano primo u turkish?

V prvnim kroku se podivejte do spravy  rezervace na webu Turkish Airlines, co vam nabidnou za moznosti - je mozne, ze vas uz automaticky rebookovali na jinou variantu (katowice - istanbul prodavaji i jako kombinaci s lotem pres varsavu), nebo tam budete mit moznost rebooku vlastnimi silami, a kdyz nic z toho - si tam zavolate.

0 Citovat

Moje zkušenost je, že změnit Prahu na Vídeň nebyl problém.

0 Citovat

Udělat z R/T do Hanoje open jaw Hanoj/Denpasar taky šlo.

0 Citovat

Máme letenky na březen Katowice Muscat. Turkish se neobtěžovali poslat mail o změně,  dozvěděl jsem se to tady z fóru. Nabízejí změnu nebo zrušení zdarma, jde zadat Vídeň i Praha takže pro mě lepší verze než se štrachat do Polska. Snad to půjde on-line. 

0 Citovat

Tak ja som tam nakoniec musel volat, online to zmenit neslo... Na Vieden to zmenit nevedeli... ponukali Varsavu, Stokholm alebo Sofiu,... skusil som Budapest a tam to nastastie islo, tak  tiez lepsie ako Katowice...

0 Citovat

Mám dotazy

- volá se kam? Placená linka nebo nějaký skype nebo whats app?

- proč Vám nedali tu Vídeň? Praha nešla?

Díky.

0